Новини Мукачево

Хоча Мукачево вважається досить спокійним провінційним містечком, свіжі новини все ж таки тут з’являються. Зазвичай життя у цьому місті триває повільно та врівноважено, але часом трапляються різні цікаві події. Зокрема це багаточисленні фестивалі та ярмарки, якими славиться Закарпаття. Кожен з них має свою тематику:

  • Вино
  • М’ясо
  • Мед
  • Сири
  • Фольклор
  • Спорт
  • Музика

Також не слід забувати про день міста, який святкується у травні. На цій сторінці можна дізнатися про різні цікаві новини Мукачево та події, які тут відбуваються. Ми врахували те, що у більшості випадків людей, які слідкують за новинами цікавлять перш за все фінанси. Тому на сайті періодично з’являється інформація про вигідні пропозиції та можливості.

Одна з новин, що викликала багато обурення та спорів серед населення – перейменування міста. У березні 2016 депутати місцевої ради одноголосним рішенням змінили назву з Мукачеве на Мукачево. Внаслідок цього виникло чимало суперечок та плутаниці серед місцевих жителів, але вони поступово затихають, та згодом усі звикнуть до цих змін.

Багатьох місцевих мешканців нерідко цікавить питання – куди піти у Мукачеві на вихідні. Адже ти, хто тут живе, давно вже виходили всі визначні місця вздовж і поперек. Звісно ж, завжди приємно прогулятися містом та подивитися на тутешню колоритну архітектуру, або вибратися на природу та помилуватися гірськими краєвидами. Але якщо ви регулярно читаєте новини Мукачево – то ви завжди тримаєте руку на пульси міста. Знаєте, куди піти розважитися, які магазині відкриваються, де зараз проходять вигідні акції тощо.

Звісно ж, для того, щоб повноцінно насолоджуватися життям на Закарпатті, потрібно чимало грошей. Коли наближається черговий фестиваль вина або сиру, хочеться усе попробувати та не стримувати себе. Але на жаль, заробітки місцевого населення не такі солідні, як у великому місті, а вимоги до якості життя з кожним роком зростають. Тому багато хто шукає новини Мукачева, які в розповіли про різні вигідні пропозиції: як заробити, де зекономити або отримати необхідний кредит.

У галузі кредитування населення зараз спостерігається справжній розквіт. Якщо раніше єдиною альтернативою був банк, де треба було збирати багато документів та довго чекати на рішення, то сьогодні усе набагато простіше. По всій Україні відкриваються спеціальні фірми, що надають мікрокредити, і місто Мукачево в цьому сенси нічим не поступається мегаполісам. За останні роки тут з’явилося чимало фінансових контор, що пропонують доступні займи на вигідних умовах. Гроші даються у той же день, коли клієнт зробив заявку, при цьому можна або завітати до офісу та пройти нескладну процедуру, або отримати потрібну суму прямо вдома – за допомогою інтернету.

Місцеве населення Мукачево вже починає потроху користуватися послугами мікрокредитування, але серед нього є й ти, хто вважає цю процедуру ризиковою. Це пояснюється чіткими термінами виплати боргу та певною процентною ставкою, яка багатьом здається великою. Але зараз, завдяки розвитку послуги та активній конкуренції у цій галузі, пропозиції від фінансових контор стають дедалі вигіднішими. Тому сьогодні вже можна звертатися до них без зайвих вагань.

Якщо вас цікавить життя Мукачево та найбільш гарячи й важливі новини цього міста, дізнатися про них можна у цьому розділі. Тут  регулярно буде з’являтися інформація про різні цікаві події та вигідні пропозиції. Тримайте руку на пульси свого міста!

Корисні контакти:

Назва організації Адреса Телефон
ЦНАП Мукачево вул. Штафана Августина,21, м.Мукачево (38523) 5-49-61                           
Відділ освіти Мукачево вул. Пушкіна, 2, м.Мукачево (03131) 2-13-67
Управління соціального захисту населення Мукачево вул. Валенберга 31, м. Мукачеве, (03131)  5-42-90