Дрібний бізнес

Власний бізнес дає відчуття незалежності від обставин – не треба шукати роботу, а доходи залежать саме від вас. Але на практиці усе виявляється не так легко, як здавалося спочатку. Багато хто стикається з першими труднощами ще на етапі реєстрації. Треба зібрати купу документів, обрати систему оподаткування, відкрити рахунок у банку та виготовити печатку. Але найголовніше – усе це супроводжується витратами. Не кажучи вже про те, що й самому бізнесу на страті потрібні грошові інвестиції. Звісно ж, кожен майбутній бізнесмен намагається планувати такі речі, і в нього є у наявності певна сума в якості початкового капіталу. Та в більшості випадків її не вистачає, тому доводиться думати, де взяти додаткові гроші на «розкрутку».


Де брати кошти для бізнесу?

У подібній ситуації є різні варіанти, наприклад, стара добра позика у друзів або знайомих. Але не слід забувати про те, що в них може не виявитися потрібної вам суми. Та й взагалі, борги псують відносини між людьми. Тому більш прийнятним сьогодні варіантом дедалі частіше стає кредитування фізичних осіб підприємців. У цьому випадку є два шляхи – банк або спеціальна фінансова контора. Банківські кредити зазвичай видаються на доволі великі суми, але для цього треба зібрати багато документів та довго чекати на рішення. А фірми, які надають послугу мікрокредитування, значно спростили цю процедуру, тому в них можна отримати гроші набагато швидше.

Чим корисне мікрокредитування для бізнесу?

Звертатися у спеціалізовану фінансову контору є сенс тоді, коли вам потрібна не дуже велика сума грошей для вирішення малих завдань. Наприклад, не вистачає на закупівлю партії товару або невеличкий ремонт тощо. Такі кредити для ФОП виручають як на етапі відкриття власної справи, так і в процесі подальшої роботи, коли виникає необхідність у певних вливаннях коштів, котрих немає в наявності. Переваги такого рішення очевидні:

  • Швидкість отримання кредиту
  • Максимально спрощена процедура
  • Заздалегідь відомі умови погашення
  • Можливість отримати гроші на картку по інтернету

Враховуючи усі ці фактори, сьогодні все більше бізнесменів віддають перевагу такому варіанту кредитування.

Способи отримання грошей

Якщо вас цікавить, як отримати кредит у спеціальній фінансовій конторі, то можна завітати до офісу, де вас сфотографують, проведуть опитування із заповненням анкети, та відразу приймуть рішення по вашій заяві. Також доступна послуга кредитування онлайн – треба заповнити заявку по інтернету на сайті компанії з мікрокредитування – та отримати рішення протягом 20-25 хвилин з подальшим перерахунком потрібної суми на картку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *