Стабільність — як це впливає на роботу компанії

Скільки вже написано великих книжок про вміння керуваи своїми ємоцівями, та історія продовжує накопичувати факти стрімкого падіння іміджу відомих компаній. Все це відбувається тому, що навіть у керуючому колективі часто збираються люди з різними поглядами на економіку. І все, що було досягнене за довгі роки, розламується навпіл. В нашому вітчизняному бізнесі часто ще спрацьовує фактор власника. Особливо, якщо він змінився. Здавалося б, сильна особистість, ТОП-менеджер повинен спершу думати про стабільність і успіх компанії, особливо, якщо було отримано довгочікуваний кредит, який вже скоро треба віддавати. Так можно побачити навіть керівників відомих, які ще вчора очолювали рейтинги Форбс, а потім їх бізнес опинився зовсім в інших руках. Тому ТОП-менеджер повинен завжди керуватися тільки законами та опікуватися потребами підприємства.

Далі

Хто створює світ капіталу

Існує думка, що все геніальне побудували багаті світу цього, а у звичайних людей немає перспектив. Але все хороше починається з малого. Наприклад, в Україні дуже розвинені позики онлайн, які сьогодні доступні майже кожному. І для того, щоб користуватися кредитами, не потрібно бути мільйонером або занадто заможним. Вірніше, колись це так і працювало – банки з задоволенням обслуговували багатих і відомих, а тепер навіть дуже бідна людина може отримати мікрокредит.

Далі

Пік спеки – чи варто над собою знущатися

Інвестиційний клімат в Україні потеплішав останнім часом, однак скептики погіршили свій прогноз розвитку. На жаль, навіть Мінфін не обіцяє зупинки банкопаду, що ніяк не зміцнює становище банків на ринку. У самий пік спеки хочеться зануритися в море або хоча б випити смузі під сучасною системою клімат-контролю. І годі сподіватися на те, що наступний рік буде більш вдалим, економія на собі це велика шкода для організму. Останні роки відрізняються дуже жорстоким влітку і дуже суворою зимою, але це ніяк не привід терпіти незручності. Крім дуже великого тиску на організм такі кліматичні перепади сильно ускладнюють мислення і сон. Креативно працювати в літній сезон і так не у всіх виходить, але фізичні фактори можна запросто замінити з негативних на сприятливі. Тим більше, що кожен може взяти кредит онлайн і виплачувати потім протягом декількох місяців. Такою пропозицією можуть скористатися і бізнесмени, якщо клімат-система на підприємстві прийшла з ладу. І зовсім не обов’язково замовляти найдорожчі конструкції – адже часто охолоджувати потрібно не все підприємство, а окремі кабінети. Складно уявити, щоб хто-небудь з відомих топ-менеджерів, про яких пише Forbes, погодився б працювати в 30 градусну спеку.

Далі

Які прогнози щодо росту економіки?

Якщо на дворі спека, то в економіці теж не дуже помітно якихось бурхливих змін. Але нічого занапдто перспективного національний банк не прогнозує. Навпаки, судячи з усього надалі Україну очікує повільне зменшення темпів розвитку і в подальшому, тому що головні чинники дефляції і стабільності так і не запрацювали. Правда, нажаль, і грошовий кредит онлайн, як це було при минулих кризових роках, коли ломбарди просто ширилися, зараз трохи стримують людей, бо коли банківська система працює незрозуиіло як, то робити якісь рішучі кроки ніхто не наважується. Особливо важких ударів зазнала важка металургія через блокаду та нестачу постачання вугілля. Коли головний регулятор дає такі невтішні прогнози, важко сподіватися, що завтра будутьзнайдені інструменти подолання негативних процессів.

Далі

Види кредитування: як не помилитися з вибором кредитора

Ефективність будь-якої фінансової операції обумовлюється, перш за все, її доцільністю, і оформлення кредиту не є винятком. Існує безліч варіантів отримання кредитних коштів, які розрізняються термінами погашення заборгованості, рівнем процентної ставки і наявністю додаткових умов у договорі. Подібне розмаїття обумовлено не тільки боротьбою фінансових організацій за клієнта, а й тим, що кожний формат кредитування орієнтований на досягнення певних цілей, а для вирішення інших завдань не годиться.

Далі

Як швидко та вигідно закрити кредит?

Послуга кредитування в Україні сьогодні досить розвинена. Люди беруть гроші на ремонти, купівлю важливих речей та навіть на відпочинок. Зазвичай ті, хто любить перестрахуватися, обирають найдовший термін погашення заборгованості. Або робить це тому, що виплатити швидше не дозволяють можливості. Та згодом ситуація може змиватися та навіть покращуватися. І якщо ви розумієте, що маєте нагоду погасити кредит достроково, то краще це й зробити, щоб вас не пригнічувало відчуття невиплаченого боргу. Але не все може бути так просто, особливо у випадку з банківськими позиками. Подібна ініціатива може бути покарана, та навіть зовсім неочікувано.

Далі

Депозит на місяць на великий відсоток – це більше ніж реальність

Якщо в вас є вільні гроші, потрібно, щоб вони працювали. Зрозуміло, для того, щоб правильно інвестувати, треба спочатку добре подумати. Багато хто вважає, що надійніше тримати свої заощадження вдома під подушкою. Дійсно, довіри до банків зараз у людей майже нема, тому віддавати їм зароблені кошти мало хто захоче. Тим більше, що проценти зараз не такі вже й великі, щоб ризикувати. Але ж зберігати серйозні суми вдома теж небезпечно. Ви можете стати жертвою грабіжників, і тоді заощадження взагалі пропадуть. До того ж, внаслідок інфляції гроші можуть знецінитися. Як же інвестувати безпечно та з максимальною вигодою для себе?

Далі

Де взяти кредит без довідки про доходи у Мукачево?

Рівень зарплатні у Мукачево не дуже високий, тому мешканцям міста часто не вистачає грошей на важливі витрати. У таких випадках єдиним варіантом стає кредит готівкою або на картку, але банк надає його не всім. Для того, щоб довести свою платоспроможність, слід надати довідку про доходи. І якщо банк зробить висновок, що їх недостатньо для погашення заборгованості, то клієнт не отримає грошей. Це практично позбавляє шансів на отримання позики людей с маленькою зарплатнею. Також не слід забувати й про тих, хто працює неофіційно або взагалі є безробітним – для них взагалі немає сенсу звертатися до банку. Але куди ж піти, коли терміново виникла необхідність у кредиті?

Далі

Кредит на картку чи готівкою – що краще?

Часом в нас трапляються ситуації, коли терміново потрібні гроші. Тоді ми звертаємось у різні інстанції – банки або МФО, які сьогодні теж активно пропонують свої послуги. І якщо раніше усі позики видавалися виключно готівкою, то сьогодні є альтернатива. Можна отримати кредит на картку, якою ви потім будете родити необхідні розрахунку. Чим це відрізняється від звичайного готівкового кредитування? Чи можна взагалі довіряти подібним позикам, та як їх погашати? Для того, щоб відповісти на усі ці питання, слід ретельно розібратися у тому, що являє собою картковий кредит.

Далі

Де краще відкрити депозит у місті Мукачево?

Хоча рівень доходів у Мукачево не дуже високий, у багатьох мешканців тут все ж таки є деякі заощадження. Насамперед це ті, хто займається бізнесом, а також запасливі та економні представники середнього класу, яким спокійніше мати резервні гроші за душею. І тут постає питання, як найкраще їх зберігати. Такий варіант, як тримати кошти вдома, давно вже не вважається вдалим. Це зумовлено різними факторами: ризик пограбування, інфляція тощо. Набагато краще відкрити депозитний вклад, який буде приносити стабільний прибуток – це непоганий вид пасивного заробітку та надійна компенсація інфляційного ризику.

Далі