Архів місяца: Лютий 2017

Як швидко та вигідно закрити кредит?

Послуга кредитування в Україні сьогодні досить розвинена. Люди беруть гроші на ремонти, купівлю важливих речей та навіть на відпочинок. Зазвичай ті, хто любить перестрахуватися, обирають найдовший термін погашення заборгованості. Або робить це тому, що виплатити швидше не дозволяють можливості. Та згодом ситуація може змиватися та навіть покращуватися. І якщо ви розумієте, що маєте нагоду погасити кредит достроково, то краще це й зробити, щоб вас не пригнічувало відчуття невиплаченого боргу. Але не все може бути так просто, особливо у випадку з банківськими позиками. Подібна ініціатива може бути покарана, та навіть зовсім неочікувано.

Далі

Депозит на місяць на великий відсоток – це більше ніж реальність

Якщо в вас є вільні гроші, потрібно, щоб вони працювали. Зрозуміло, для того, щоб правильно інвестувати, треба спочатку добре подумати. Багато хто вважає, що надійніше тримати свої заощадження вдома під подушкою. Дійсно, довіри до банків зараз у людей майже нема, тому віддавати їм зароблені кошти мало хто захоче. Тим більше, що проценти зараз не такі вже й великі, щоб ризикувати. Але ж зберігати серйозні суми вдома теж небезпечно. Ви можете стати жертвою грабіжників, і тоді заощадження взагалі пропадуть. До того ж, внаслідок інфляції гроші можуть знецінитися. Як же інвестувати безпечно та з максимальною вигодою для себе?

Далі

Де взяти кредит без довідки про доходи у Мукачево?

Рівень зарплатні у Мукачево не дуже високий, тому мешканцям міста часто не вистачає грошей на важливі витрати. У таких випадках єдиним варіантом стає кредит готівкою або на картку, але банк надає його не всім. Для того, щоб довести свою платоспроможність, слід надати довідку про доходи. І якщо банк зробить висновок, що їх недостатньо для погашення заборгованості, то клієнт не отримає грошей. Це практично позбавляє шансів на отримання позики людей с маленькою зарплатнею. Також не слід забувати й про тих, хто працює неофіційно або взагалі є безробітним – для них взагалі немає сенсу звертатися до банку. Але куди ж піти, коли терміново виникла необхідність у кредиті?

Далі