Архів місяца: Січень 2017

Кредит на картку чи готівкою – що краще?

Часом в нас трапляються ситуації, коли терміново потрібні гроші. Тоді ми звертаємось у різні інстанції – банки або МФО, які сьогодні теж активно пропонують свої послуги. І якщо раніше усі позики видавалися виключно готівкою, то сьогодні є альтернатива. Можна отримати кредит на картку, якою ви потім будете родити необхідні розрахунку. Чим це відрізняється від звичайного готівкового кредитування? Чи можна взагалі довіряти подібним позикам, та як їх погашати? Для того, щоб відповісти на усі ці питання, слід ретельно розібратися у тому, що являє собою картковий кредит.

Далі

Де краще відкрити депозит у місті Мукачево?

Хоча рівень доходів у Мукачево не дуже високий, у багатьох мешканців тут все ж таки є деякі заощадження. Насамперед це ті, хто займається бізнесом, а також запасливі та економні представники середнього класу, яким спокійніше мати резервні гроші за душею. І тут постає питання, як найкраще їх зберігати. Такий варіант, як тримати кошти вдома, давно вже не вважається вдалим. Це зумовлено різними факторами: ризик пограбування, інфляція тощо. Набагато краще відкрити депозитний вклад, який буде приносити стабільний прибуток – це непоганий вид пасивного заробітку та надійна компенсація інфляційного ризику.

Далі

Як обрати хорошу МФО для отримання кредиту у Мукачево?

Сьогодні послуга мікрокредитування досить затребувана, багато хто користується нею, коли не вистачає коштів до зарплатні. Але найголовніше питання – де саме оформляти позику, адже на сучасному фінансовому ринку Мукачево працює чимало компаній, що надають кредити населенню.

Як вибирати МФО?

Щоб обрати оптимальній варіант, треба урахувати декілька факторів:

Далі

Як отримати кредит в день звернення в Мукачево?

Скільки б не говорили скептики про те, що жити потрібно по кишені, та в кредити краще не вплутуватися, а все одно в кожної людини може виникнути потреба у позиці. І в цьому немає нічого поганого, тим більше в такому місті, як Мукачево, де рівень доходів не можна назвати високим. Багатьом не вистачає до зарплати на необхідні витрати, але що ж робити, якщо важливі покупки потрібно зробити саме зараз? Йти в банк в подібних випадках буде не дуже доцільно, адже там процедура прийняття рішення по вашому запиту може затягнутися. У тих ситуаціях, коли терміново потрібна певна сума, кращим варіантів буде МФО. Сьогодні в Україні фірм, що надають послуги мікрокредитування, працює чимало. Це й Бистрозайм, й Простозайм, й Манівео та багато інших.

Далі