Архів місяца: Грудень 2016

Куди звернутися в місті Мукачево, якщо терміново потрібні гроші?

Гроші – це дуже специфічний товар. З тих пір, як люди перейшли на товарно-грошові відносини, з ними виникає постійна проблема – коштів ніколи не вистачає. Фінансисти сучасності пропонують безліч способів позики до зарплати: кредитування у банку, борг під відсотки, порука, ломбард. Але є і більш прості, а головне, доступні варіанти, наприклад, мікрозайм. Не варто боятися цієї процедури: це легкий оперативний спосіб отримати необхідну суму до зарплати, для якого потрібен мінімальний набір документів.

Далі

Як в Мукачево отримати кредит за 15 хвилин?

Коли нам терміново потрібні гроші, дорога кожна хвилина, адже час сьогодні – один з найбільш цінних активів. При цьому часто ми витрачаємо його даремно, намагаючись знайти потрібну суму безуспішно. Нерідко звернення до знайомих не дає очікуваного результату – мало хто в наш нестабільний час має можливість давати в борг. Також може не увінчатися успіхом спроба взяти кредит на картку або готівкою в банку. Адже для цього доводиться пред’являти довідку про доходи і довго чекати на рішення, яке не завжди буває позитивним. На щастя, в останні роки нам відкрилася нова та доволі проста можливість отримання коштів у борг. Мова про мікрокредити.

Далі

Кредит готівкою без довідок про доходи в Мукачево

Як відомо, рівень доходів в Мукачево доволі скромні, тому місцевим жителям доволі часто не вистачає грошей до зарплати. Трохи легше в цьому плані власникам бізнесу, проте й у них часом виникають ситуації, коли терміново потрібна певна сума на «розкрутку». В подібних ситуаціях доводиться думати,  де взяти бракуючі кошти. Найбільш популярним рішенням в цьому плані довгий час був банк, проте оформлюючи там займ, потрібно прикріпляти довідку про доходи і мати добру кредитну історію. Якщо ваш дохід переважно неофіційний, або ж недостатній для отримання потрібної суми, то потрібно шукати інші варіанти. Далі